Pilih Page

Sertai senarai e-mel kami dan muat turun satu salinan Proses Doa Laluan ©

Hubungi Kami

Hubungi Kami

Dr. Linda Howe, Pengasas dan Pengarah

linda@lindahowe.com

Jean Lachowicz, Operasi dan Teknologi

jean@lindahowe.com

Susan Lucci, Outreach dan Facilitation

susan@lindahowe.com

Valerie Ursini, Media Sosial dan Komunikasi

valerie@lindahowe.com

Cindy Waldon, Penyelaras Program Guru

cindy@lindahowe.com

Mark James, Penyelaras Dalam Talian dan Penasihat Pelajar

mark@lindahowe.com

Lisa Howe-Ebright, Pengarah Seni / Fotografi

lisa@lindahowe.com

Bercakap dan Mengajar, Kehadiran Antarabangsa, Pembacaan, Kelas, dan Guru Bertauliah disampaikan oleh Pusat Linda Howe untuk Pengajian Akashic.