fbpx
Pilih Page

Hubungi Kami

Hubungi Kami

Linda Howe, Pengasas dan Pengarah

Linda@LindaHowe.com

Jean Lachowicz, Pengarah Operasi

Jean@LindaHowe.com

Susan Lucci, Visionary Navigator Hubungan Penerbitan

Susan@LindaHowe.com

Brian Fischer, Pengurus Perniagaan Antarabangsa

MrFischer@LindaHowe.com

Cindy Waldon, Pengarah Sekolah: Guru dan Penasihat Pelajar

Cindy@LindaHowe.com

Rachel Zargo, Pengarah Pemasaran & Kreatif

Rachel@LindaHowe.com

Shalamar Molina, Penghasilan Video: Projek Khas

Shalamar@LindaHowe.com

Garen Hudson, Kelas Antarabangsa: Pengeluaran

Garen@LindaHowe.com

Yingyi Wu, Pembukuan dan Perakaunan Sekolah Dalam Talian


Ying@LindaHowe.com

Lisa Howe-Ebright, Pengarah Seni / Fotografi

Lisa@LindaHowe.com

Alamat Surat Menyurat:
Pusat Pengajian Akashic Linda Howe
1011 Lake Street, Suite # 433
Oak Park, Illinois 60301 Amerika Syarikat

Telefon: (708) 771-5830

 

Statistik
Bercakap dan Mengajar, Kehadiran Antarabangsa, Pembacaan, Kelas, dan Guru Bertauliah disampaikan oleh Pusat Linda Howe untuk Pengajian Akashic.